Berneński pies pasterski - Baca

środa, 1 stycznia 2014

Nowy rok

No to witam Was w Nowym Roku - 2014! :) 

Lubię grudzień. Ze względu na Święta i Sylwestra. Koniec roku i początek nowego lubię dlatego,bo można wszystko jak to się mówi "zacząć od początku". Można postanowić jakieś zmiany,dać sobie jakieś postanowienia. Zmienić nastawienie do świata. Wszystko złego co się wydarzyło było rok temu,więc po co do tego wracać? ;) Czuje się taką wolność umysłu. "Ha,wszyscy się zdziwią jak mnie zobaczą w Nowym Roku w szkole. Będę inna niż zawsze,będę silniejsza,będą zdziwieni". Tak myślę co roku ;p zazwyczaj jest inaczej,ale mimo wszystko lubię to "zaczynanie od początku".

Hmm chyba powinnam zrobić jakieś podsumowanie roku 2013 jak wszyscy,ale nie ma za bardzo co pisać. Nie mówię że ten rok był nudny czy zły,ale po prostu nie było nic wielkiego z moimi psami. Żyjemy sobie,sztuczkujemy,spacerujemy,ale co będziemy tu pisać o takich "bzdetach" jak niektórzy przez ten rok zaliczyli kilka konkursów,niektórzy założyli hodowlę,a jeszcze inni kupili szczeniaka? :P nasze życie jest "zwyczajne" (chociaż wyjątkowe) i nasz blog jest przeznaczony dla tych,którzy nie wymagają ciągłych niusów i postępów w pracy z psami. Dlatego panuje u nas taka "rodzinna" atmosfera xd

Jeszcze jakieś świąteczne zdjęcie:


Jak psiakom minął Sylwester? Nie było najgorzej. Co prawda kupiłam tabletki ziołowe i dostałam polecenie od sprzedającej że mam dać jedną tabletkę Bacusiowi w południe w Sylwestra,a na opakowaniu przeczytałam że 1 tabletka na 3kg masy ciała psa (Bacus  waży 50kg ^.-) 4 dni przed stresującym wydarzeniem. Także efektów można się spodziewać ok. soboty ;] Ogólnie to Baca od 16:00 nie chciał wyjść na dwór i świrował w kotłowni,ale cóż zrobić? Sylwester to Sylwester. Potem doszły suczki i mój (jakże nieustraszony kot) Rudek :D ogólnie to porobiłam im "schrony" w razie gdyby jeszcze się bały,a Rudek znalazł swój schron...za kiblem -__- Ważne że już po wszystkim ;)
Wam jak minął Sylwester? Puszczaliście fajerwerki?