Berneński pies pasterski - Baca

sobota, 2 lutego 2013

Psie zdjęcia w moim wykonaniu

Jak już pewnie większość wie interesuję się fotografią,głównie fotografią psów i kotów,często też innych zwierząt.Uwielbiam upamiętniać miłe psiaki,które spotykam w swoim życiu np. na spacerach i o ile jest to możliwe to to robię.Wprawdzie nie zawsze mam przy sobie aparat,ponieważ bywają i takie spacery kiedy wolę się skupić na rzucaniu piłki psom czy powtarzaniu sztuczek niż pilnowaniu sprzętu.Dlatego zdjęć nie będzie jakoś dużo,ale trochę będzie tak żeby urozmaicić bloga :)
Pojawią się tutaj też zdjęcia w tamtorocznej Beskidzkiej Wystawy Psów Rasowych która miała miejsce 1 Lipca w Ustroniu...tak wiem zapłon mam spóźniony,ale ostatnio przeglądałam forum gdzie właśnie te fotografie umieściłam i pomyślałam że i tu je wstawię.Wprawdzie zdjęcia są pomniejszone zgodnie z regulaminem forum (tak w ogóle to zapraszam na nasze forum :D www.psijaciele.fora.pl) toteż trochę to pomniejszanie poszło po jakości.Ale co tam!

Obok podwórka tego oto słodziaczka przechodziliśmy jakiś tydzień temu w Sobotni spacer po Cieszynie.Wyjątkowo sympatyczny psiak,biegał za nami z piłką w pysku. Był to szczeniak.
Husky moich sąsiadów,który lubi robić sobie wędrówki.Tak też spotkaliśmy kiedyś na spacerze,ale niestety długo nam nie potowarzyszył bo pobiegł dalej zwiedzać świat.
Łapka,czyli suczka ze schroniska,które odwiedzam.Wyjątkowo żywiołowa suczka mimo amputowanej tylnej łapy.Bardzo pocieszne stworzenie ;)
Dingo,Owczarek Niemiecki mojej cioci.
W czasie wyprowadzania psów na wolontariacie :)
Znajomy Rottweiler .
Lolek York Cioci.
A teraz zdjęcia z wystawy.Zaczniemy od mojego ulubieńca,który sam prosił o pieszczoty :D :