Berneński pies pasterski - Baca

sobota, 21 września 2013

Trzy wspólne lata.

Bacuś 19 Września skończył trzy lata.Jak ten czas szybko leci! Wiem,post spóźniony,ale jak już wiadomo miałam małe problemy z komputerem,a parę dni temu chodził tak wolno że jedno zdjęcie wgrywało się 3h,a blog się w ogóle nie wyświetlał.To mnie zniechęciło i postanowiłam że oczywiście dodam urodzinowy post,tyle że nie w dzień urodzin.Teraz jest trochę lepiej więc piszę.

Pamiętam małego Bacusia,który po 10 min. spacerze spał dwie godziny w kotłowni.Jak był taki mały że mogłam go wsadzić całego do zlewu żeby mu wymyć łapy,które sobie uwalił biegając po błocie :D Był moją małą,niezdarną kruszyną,którą nosiłam na rękach (mimo że był ciężki O.o) i podtrzymywałam tyłek żeby się nie oberwał ^.^ Pamiętam nawet jak razem z mamą ugotowałyśmy dla niego pierwszy posiłek po przyjeździe do nas.Wcinał aż mu się uszy trzęsły.

PIERWSZY SPACER:
Teraz gdy patrzę na mojego trzy letniego Berneńczyka jestem szczęśliwa.Myślę - "tak,to właśnie ten pies,którego chciałam,trafiłam na dobrego szczeniaka". I mimo że Baca ma parę mniejszych,parę większych wad i tak w moich oczach jest właśnie tym psem.Tym łagodnym,wielkim Miśkiem.Ciągle pracujemy nad zachowaniem,ciągle nie jesteśmy idealni,ale tak już musi być.Pozbędziemy się jednego problemu to zjawia się drugi i tak w kółko.Przynajmniej jest ciekawie :) Mam nadzieję że razem z Bacusiem spędzimy jeszcze razem wiele długich i wspaniałych lat.Tak wspaniałych jak te trzy,które już są za nami.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MISIU! < 3 

Z tych smutniejszych spraw muszę powiedzieć, że na wakacjach mój aparat wpadł do morza i nie da się już go naprawić -__- czyli przez co najmniej dwa tygodnie nie będę miała czym robić zdjęć...

13 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego Bacusiu ! Wiele kości i radości ,wielu wspaniałych lat ze swoją pańcią !
  Pozdrawiamy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Każdy pies ma swoje wady i zalety, tak jak i każdy człowiek. Chodzących ideałów nie ma i dobrze bo byłoby nudno :) Fajnie czasem powspominać młodzieńcze lata :))
  Wszystkiego NAJ!

  OdpowiedzUsuń
 3. 100 lat Bacuś!!
  Pozdrawiamy :)!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale rozkoszny misiek. :) Najlepsze życzenia i oby Bacek mógł Ci towarzyszyć jaszcze jak najdłużej. :)
  Pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 5. Czas szybko leci :) Wszystkiego najpsiejszego!! :)
  My też niedługo będziemy 3 latka świętować:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Prześliczny rozkoszniak :D Ten czas tak leci, że szkoda mówić.

  Zapraszamy do siebie - www.queenofshepherds.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego najlepszego! Nie 100, ale 200 lat! :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Prześliczny psiaczek ;]
  stówka ;]
  http://veneaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Zazdroszczę strasznie Pieska. Mam nadzieję, że też niedługo takiego będę miała. Nie mogę się doczekać już, hehe :D Podoba mi się nowy nagłówek. Jeżeli chcesz kod do tego, aby nie było ramki w obok zdjęcia w poście czy gadżecie to pisz, a ci dam :)

  Chcesz to wpadnij: szczygielgabriela.blogspot.com . Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo cieszę się że komentujesz post,ale wyrażaj się w sposób przyzwoity.Każdy komentarz jest dla mnie ważny i każdy szanuję.